Povrchové úpravy plus - návrat na hlavní nabídku Pokud se zde nezobrazuje flash animace, doinstalujte přehrávač flash animací.
 Hlavní stránka   O nás   Akce   Technické listy   Vzorníky   Kontakty   Obchodní podmínky   Partneři   Nákupní košík 
Úvod - Malířské nářadí

  Štětce (9)
  Válečky (5)
  Ostatní (3)
  Úchyty a nástavce (6)
   Výrobky ANZA představují špičku v oboru malířského ručního aplikačního nářadí. Jedná se o harmonické spojení vysoké účelnosti, důmyslné ergonomie a elegantního designu. Štětce, válečky, úchytky, špachtle, stěrky, škrabky a jiné nářadí z produkce ANZA jsou ceněny zejména profesionálními řemeslníky.
Tvůrci produktů značky ANZA dokázali vytvořit nářadí, které stojí za to vyzkoušet:

♦ vysoká efektivita (velká kapacita nanášivosti nátěrových hmot + vysoká životnost nářadí)
♦ snadno udržovatelné pracovní pomůcky (gumové rukojeti, nerezové kovové části)
♦ váleček je nesen na držáku přes otočná ložiska (nedochází k zastavování válečku při práci vlivem zalepení otočných částí barvou)
♦ dokonalá ergonomie (Štětce s měkkým dvoukomponentním úchytem jsou funkčně velmi dobře tvarovány, příjemně se drží, ruka se při práci méně potí. Nástroj lze během práce uchopit několika způsoby, zlepšit tak jeho držení, vyvíjet rovnoměrný tlak na vlákna štětce, což vede k rovnoměrnějšímu nanášení barvy a ke snížení únavy ruky při práci.)
♦ štětce jsou vybaveny postranními háčky, umožňující zavěšení štětce na bok plechovky
♦ štětce, válečky i špachtle se snadno nasazují a také sundávají z prodlužovacích nástavců


    Pro získání nejvyšší možné dosažitelné kvality práce v dané kategorii MUSÍTE zvolit správný typ vlasu štětce v návaznosti na konkrétní aplikaci.

   Přiložený diagram Vám napomůže alespoň v základní orientaci při výběru vhodného štětce.Souhra vhodného štětce a barvy je jedním z mnoha předpokladů pro úspěšný výsledek aplikace.
Podlahy - úprava, čištění, údržba  Venkovní dřevo - oleje a vosky  Interiérové barvy - stěny, stropy  Průmyslové barvy a nátěry  Stříkací pistole a zařízení  Nátěry střech a opláštění budov 
Copyrigth Povrchové úpravy plus s.r.o 2007
Stránky vytvořil : Tomáš Nagy